Hangi ürün koruma sistemini seçmelisiniz?

mağaza ürün koruma sistemleri seçimi?

Hangi ürün koruma sistemini seçmelisiniz ? Mağaza giriş kapılarına kurulan mağaza ürün koruma sistemi antenleri, mağazada satılan ürünlerin üzerine yapıştırılan ürün güvenlik etiketlerinin sökülmeden çıkarılması durumunda alarm verir. Ürün güvenlik yöntemlerinin en etkilisi olan mağaza ürün koruma sistemi

Mağazalarda oluşabilecek hırsızlık sebebiyle maliyet kaybını önlemek ve caydırıcı bir etkisi olan bir çözümdür. Kendi maliyetini hırsızlıklardan oluşan maliyetleri önlediğinden çok kısa sürede tolare eden bir sistemdir. Radyo frekansı ile çalıştığından sadece kendi sistemine ait olan etiketlerde çalışmaktadır. Dolayısıyla başka mağazaların alarm sistemlerinin etiketinde gereksiz alarmlara sebep vermemektedir.

Elektronik barkod görünümlü kağıt etiket ve kırılmaz plastikten yapılmış (ABS Plastik) Hard Tag alarmlarla her türlü (Elektronik cihaz, tekstil ürünleri, gıda ürünleri) ürünlerinizi en verimli şekilde koruyabilirsiniz.

Ürün alarm sistemleri ile birlikte kullanılan kâğıt alarm etiketleri, deaktivatör ile deaktive edilir. Plastik etiketler ise alarm etiket sökücü ile sökülmektedir. Etiket sökücü ve öldürücü kullanmadan etiket sökülmek istenirse ürün zarar görür

Hangi ürün koruma sistemini seçmelisiniz?

Mağazalardaki hırsızlıklardan oluşan maliyetler sebebiyle kapı tipi ürün koruma sisteminin kurulum kolaylığı ve maliyetinin düşük olması ürünün tercih edilmesini kolaylaştıran bir etkendir.
Hırsızlıklar sebebiyle oluşan maliyetler ve işyerinin güvenliğinin azalması ciroya birebir etkisi ve götürüsü yüksek miktarda pay almaktadır. Araştırma sonuçlarına göre alarm sistemlerinin olmadığı iş yerlerine yapılan taciz ve hırsızlıklar devamlılık göstermektedir.

hangi ürün koruma sistemini seçmelisiniz

Mağaza ürün koruma sistemleri nasıl çalışır?

Mağaza ürün koruma sistemleri nasıl çalışır?

Mağaza ürün koruma sistemleri nasıl çalışır ; kullanılan noktadaki hırsızlık olaylarını engellemek için kullanılır. Yaklaşık her mağazada 10% ile 15% arası ürünler hırsızlıklar yüzünden zarara gidebiliyor. Bu hırsızlıkların önüne geçebilmek için mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaktadır.

Mağaza giriş kapılarına kurulan ürün koruma antenleri, mağazada satılan ürünlerin üzerine yapıştırılan ürün güvenlik etiketlerinin sökülmeden çıkarılması durumunda alarm verir. Ürün güvenlik yöntemlerinin en etkilisi olan bu sistem fiyat olarak da gayet uygun seviyelere gelmiştir.

hangi ürün koruma sistemini seçmelisiniz